Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Dąbek do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Dąbek, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Dąbkach bez wątpienia potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 15:01

W naszym pensjonacie używamy programu NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się od ręki, więc wszystko odbywa się naprawdę sprawnie.

Bałtyk Resort 30.11.2015 15:02

Ten program bardzo przypadł nam do gustu. Używamy go już pewien czas. Nasze wnioski, to to, że jest prosty w obsłudze i bezpłatny, ma wiele przydatnych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której również korzystamy. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz