Konferencje w uzdrowisku, czyli Dąbki dla biznesu

Mogłoby się wydawać, że mała miejscowość nie ma szans na przyciągnięcie klientów biznesowych, szykujących jakąś konferencję. Praktyka okazuje się jednak nieco inna, na co bardzo solidne dowody znajdziemy w zachodniopomorskich Dąbkach. Otóż tamtejsze obiekty noclegowe celują już nie tylko w turystów i kuracjuszy, ale też coraz śmielej inwestują w ofertę konferencyjną.

Sala na kilkadziesiąt, a nawet i grubo ponad 100 osób, wygodne krzesła z biurkami, kilka możliwych układów miejsc, kompletne wyposażenie audio-wizualne… Krótko rzecz ujmując: wszystko, co jest potrzebne bądź wręcz niezbędne na konferencjach każdego typu. A skoro ośrodki konferencyjne z Dąbków nie pomijają przy tym propozycji na relaks po pracy - od przyjemnych zabiegów w SPA & Wellness, przez rozmaite dyskoteki, wieczorki taneczne i karaoke, aż po pomysłowe animacje i sportową rywalizację - to czegóż chcieć więcej? Pobyt nad morzem łączący pracę z wypoczynkiem może być niezłym pomysłem. Nawet na specjalistycznym portalu https://konferencje.net.pl/ pisali, że organizując takie spotkania, prelekcje i szkolenia nie można zaniedbać ciekawych propozycji na spędzenie czasu wolnego.

Na koniec mała uwaga: choć Dąbki pod kątem biznesowych konferencji nie prezentują się wcale źle, to z przyczyn obiektywnych (takich jak nie-wielkość kurortu) nie mogą się mierzyć z krajową czołówką. Gdyż jeśli chodzi o szeroko rozumiane sale szkoleniowe Kraków cieszy się zdecydowanie największą popularnością w Polsce.

Dodano: 2017-09-20 10:23:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz