Kryty sztuczny stok narciarski

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Jarosławcu, popularnym nadmorskim kurorcie, oprócz typowo letnich atrakcji – pływania, plażowania, siatkówki plażowej – można ćwiczyć także zimową jazdę na nartach i desce snowboardowej. Przez cały rok, niezależnie od temperatur i opadów

W krytej hali zamontowano pochyłą ruchomą taśmę, całkiem dobrze oddającą wrażenia z górskich stoków. Jedna jazda trwa około 10 minut, a prędkość „zjazdu” dochodzi do 25 kilometrów na godzinę. Odpowiada to mniej więcej trzem kilometrom prawdziwej trasy narciarskiej. Przed treningową symulacją należy zaopatrzyć się w prawdziwy zimowy sprzęt – narty lub deskę, buty, kijki, kask. Wypożyczalnia funkcjonuje na miejscu. Jednocześnie ze sztucznego stoku może korzystać jeden snowboardzista lub trzech narciarzy.

Sztuczny stok świetnie nadaje się do nauki podstaw jazdy na nartach i desce. Bardziej zaawansowani zjazdowcy mogą tutaj przygotować formę na pełnię zimowego sezonu.

Symulator znajduje się na terenie kompleksu „Albatros SPA & SKI”. Goście hotelu mogą liczyć na zniżki przy korzystaniu ze sztucznego stoku.

Mini przewodnik

Sztuczny stok narciarski, a ściślej rzecz biorąc - pochyła taśma wprawiana w ruch, całkiem wiernie imituje zjazd po naturalnym stoku. Dzięki temu nawet latem, w bardzo komfortowych warunkach, można doskonalić narciarskie umiejętności. Niezbędny sprzęt - buty, deski i narty, a także kask i kijki - jest dostępny na miejscu. Jedna jazda trwa ok. 15 minut.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja